Лакофарбове виробництво

Продукція Торгівельної марки Хiмеко активно використовується у лакофарбовому виробництві.

Наприклад, уайт-спірит застосовується як розчинник. Він розбавляє олійні фарби, лаки, мастики і алкідні емалі так, щоб створити необхідну консистенцію барвника. Уайт-спірит також служить розчинником всіх нафтових фракцій, азоту, кисню, рослинних жирів і масел та органічних сполук сірки. Уайт-спірит, до речі, може успішно замінити гас у декількох напрямках. Наприклад, його можна використовувати для отримання оліфи або деяких інших лакофарбових продуктів.

Поширеним розчинником у лакофарбовому виробництві також є бензин Калоша. Він добре справляється  із фарбами, емалями, епоксидною і масляною смолою, бітумами, використовується в процесі створення мастики і еластомірного клею. Важливо пам’ятати, що при додаванні бензину Калоші до лакофарбових матеріалів дуже важливо робити це поступово, невеликими дозами, помішуючи протягом усього процесу.

Потрібна консультація спеціаліста?
Потрібна консультація спеціаліста?

Ксилол – це ціла група розчинників, що включає орто-ксилол (о-ксилол), пара-ксилол і мета-ксилол. Речовини добувають, переганяючи кам’яновугільну смолу і нафту. Група ксилолів використовується в розведенні грунтовки, органічної емалі і фарби до необхідної в’язкості, а також попередньо знежирює робочі поверхні і чистить інструменти після фарбування.

У виробництві лаків також задіюють:

  • бутилацетат;
  • метилацетат 70%;
  • етилацетат;
  • сольвент.

Примітно, що сольвентні фарби дуже стійкі до природних катаклізмів і не вигоряють на сонці. Плануєте масштабне виробництво? Тоді вам не обійтися без розчинників від Торгівельної марки Хiмеко.