Для дилерів

Шановні партнери!

Наша компанія продуктивно працює на ринку розчинників для лакофарбової промисловості та гасу більш 15 років. За цей час, нашою командою була виконана величезна робота по розширенню нашої продукції по всій території України. За плечима успішну співпрацю як з великими підприємствами і виробниками лакофарбової продукції, так і з кінцевим споживачем. По всьому ланцюжку співпраці, ми намагаємося максимально показати нашу ефективність і відповідально поставитися до кожного клієнта.

На сьогоднішній день, наша компанія має можливість запропонувати Вам, дилерську партнерство по всій нашій продукції. Особливу увагу просимо звернути на наливну і фасовану продукцію. Нова революційна лінійка фасованої продукції, не має аналогів на ринку України, за рахунок широкого спектру обсягів тари, від 0, 25 до 200 літрів. Лінійка включає в себе більше 15 чітко тарованих обсягів.

Запрошуємо до співпраці регіональні оптові фірми: для Вас у нас діють цікаві пропозиції з поставки продукції, формульна система винагороди менеджерів, гнучка система оплати.

До уваги мережевих клієнтів !!!!!! З 1 травня 2017 року, кожен роздрібний магазин буде укомплектований повним спектром представленої продукції, з товарним запасом !!! Також, вперше для мережевих клієнтів ми надаємо унікальну рекламну полку, для розміщення нашої продукції.
Незалежно від обсягу, всі клієнти отримують рекламну підтримку на інтернет ресурсах і забезпечуються рекламно-інформаційною продукцією, в вигляді буклетів та маркетинг-кит.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (067) 100-19-36.