ПОБУТОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ

Гас (керосин) використовують як паливо в освітлювальних і нагрівальних приладах. До піронафтів вдаються навіть у тих ситуаціях, коли необхідно висвітлити вогненебезпечні об’єкти.

Для цієї мети застосовують спеціальні гасові (керосинові) лампи, які завдяки своїй ефективності і цікавому зовнішньому вигляду стали часто використовуватися навіть в інтер’єрах будинків з підведеною електроенергією.

Крім того, гас (керосин) чудово підходить для обробки рослин і дерев, адже захищає їх від паразитів. Якщо на дереві завелися щитівки або інші шкідники, досить розвести гас і господарське мило в гарячій воді і обприскати постраждалі рослини. Результати повинні бути помітні в дуже короткий термін. А під час риболовлі гас (керосин) дозволяє збільшити клювання. Якщо приманка привертає рибу не так активно, як би вам хотілося, є спосіб звернути її увагу у свою сторону. Для цього достатньо капнути одну-дві краплі гасу (керосину) на тісто-приманку. Зазвичай двох крапель вистачає на 100 грамів приманки.

Потрібна консультація спеціаліста?
Потрібна консультація спеціаліста?

Сольвент – розчинник, що забезпечує довговічність фарби. Струменевий друк з використанням сольвенту дозволяє наносити зображення на вінілову плівку, банер, будівельну сітку і безліч інших матеріалів. Сольвент дозволяє фарбі глибше «в’їстися», щоб зображення виходило чітким і насиченим.

Можливості фасування ТД Хiмеко дозволяють купувати розчинники об’ємом від 0,25 л для особистого використання. Все для вашої зручності!