АВТОМОБІЛЬНА ПРОМИСЛОВІСТЬ, СТО І АВТОСЕРВИС

Продукція Торгівельної марки Хiмеко застосовується для промивання пістолетів після фарбування авто, з її допомогою розводять фарби для машин, очищують і знежирюють автомобільні поверхні.

Йдеться про гас (керосин), сольвент, бензин Калошу, уайт-спірит, Р-646, Р-647 і Р-650.

Наприклад, гас (керосин) просто незамінний в автомобільній промисловості: він вдало замінює арктичне або зимове паливо (при додаванні присадок) для автомобілів із дизельним двигуном, знижує температуру застигання (якщо додати 20% до літнього палива взимку).

Крім того, гас (керосин) застосовується в якості реактивного палива для ракет і літаків. Розчинник 646 – речовина, яка універсально підходить для будь-яких різновидів автомобільного лаку, фарби, емалі, ґрунтовки і так далі. Склад Р-646 дозволяє йому розчиняти багато органічних речовин. При цьому врахуйте, що Р-646 більш інтенсивно і навіть агресивно впливає на поверхню, що піддається фарбуванню. Тому делікатні роботи рекомендується проводити за допомогою Р-647.

Потрібна консультація спеціаліста?
Потрібна консультація спеціаліста?

Такий розчинник, як бензин-Калоша, знежирює шкіру або тканину салону машини перед тим, як проводити фарбування. Екологічність і ефективність даної речовини зробила її беззаперечним лідером популярності в своїй галузі. Бензин-Калоша також допоможе промити підшипники і розбавити змивку автоконсервантів.

Розчинники також активно застосовуються для очищення машин від бітумних плям. Для цієї мети краще за все підходить уайт-спірит, адже він не роз’їдає фарбу автомобіля. Однак і бензин-Калоша з багатьма бітумними забрудненнями справляється на відмінно.

Сфер використання автохімії достатньо, тому не зволікайте – сформуйте «аптечку» для свого автомобіля вже зараз!