НАРОДНІ МЕТОДИ ВИКОРИСТАННЯ

Незважаючи на те, що гас (керосин) має безліч безпосередніх призначень, в народі його використовують деколи зовсім несподіваним чином. Компанія Хiмеко не рекомендує такі методи застосування, адже вони можуть бути нерезультативними або небезпечними. Однак людство експериментує і приходить до оригінальних рішень.

Таким чином, гас (керосин) використовують в бджільництві. Коли бджіл кусає кліщ варроа, вони заражаються варроатозом, в результаті чого з’являються бджоли «з дефектом»: нерівні крильця, відсутні кінцівки, червоні цятки на тілі. Заражених медоносних бджіл (найчастіше – весь вулик) обкурюють за допомогою дим-гармати.

Кажуть, це допомагає вилікувати варроатоз бджіл усього за одне розпилення. Важливо розуміти, що гас (керосин) для таких цілей має бути лише найвищої якості . Такий гас (керосин) слід купувати лише у перевірених постачальників, таких як Торговий Дім Хімеко.

Також гас (керосин) застосовується в народній медицині: різні настоянки для лікування, промивання горла і гасові (керосинові) лазні для суглобів. Одним з найпоширеніших лікувальних продуктів на основі гасу (керосину) стала горіхова настоянка. Стверджують, що гас (керосин) має антимікробні властивості, за рахунок чого лікує велику кількість захворювань.

Потрібна консультація спеціаліста?
Потрібна консультація спеціаліста?

Деякі вважають, що гас (керосин) може допомогти навіть у лікуванні онкологічних захворювань. Однак на даний момент наука цю інформацію не підтвердила.

Видалення паразитів за допомогою гасу (керосину) також практикується: в той час як стандартні інсектициди вбивають комах не відразу і не всіх, гас справляється із личинками, яйцями і дорослими особинами майже моментально. Однак зверніть увагу, що гас (керосин) для цієї мети використовується у вигляді суміші з такими речовинами, як господарське мило, етиловий спирт або скипидар.

Позбутися від бур’янів за допомогою гасу (керосину) не складе труднощів. Наприклад, сапати грядку з молодою морквою небезпечно для самого плоду, тому деякі полюбляють обробляти її чистим гасом (керосином). Через кілька днів після такого експерименту гас (керосин) вб’є бур’яни, але не заподіє жодної шкоди моркві.